امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46043
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 65
«علی بخشی‌زاده» مدیر شبکه دو سیما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس اعلام کرد تصویر این عروسک محبوب بچه‌ها تا پایان شهریور روی دفترها و ...

«علی بخشی‌زاده» مدیر شبکه دو سیما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس اعلام کرد تصویر این عروسک محبوب بچه‌ها تا پایان شهریور روی دفترها و نوشت افزار دانش آموزان نقش می‌بندد.

وی با اشاره به فعالیت‌های این شبکه در راستای ترویج و مصرف حوزه لوازم التحریرهایی مطابق با فرهنگ عمومی جامعه اسلامی ایران گفت: مجوز گرفتیم که سازمان نسبت به شخصیت‌های خلق شده توقع انتفاعی نداشته باشد، در تلاشیم شرایط مطلوبی را برای تهیه کننده و تولیدگنندگان لوازم التحریر و کالاهای مشابه ایجاد کنیم.

وی افزود: اقداماتی در شبکه دو صورت گرفته و خوشحالم که اعلام می‌کنم به عنوان نخستین گام، شخصیت محبوب سنجد تا پایان شهریور ماه به بازار لوازم التحریر می‌آید.

بخشی زاده با اشاره به محبوبیت «شکرستان»، ادامه داد: به تازگی با همکاری حوزه هنری لوازم التحریرهایی با تصویر کاراکترهای این انیمیشن ایرانی نیز روانه بازار شده است.

این مدیر مسوول با اعلام این که بهبود وضعیت بازار لوازم التحریر، فرهنگسازی درست و مقابله با استفاده از تصاویر و نمادهای غربی روی جلد لوازم التحریر و کالاهای مشابه نیازمند همکاری و عزم جدی همه ارگان های مرتبط است، افزود: شبکه دو به عنوان یک رسانه با تولید برنامه‌های محتوایی تلاش خواهد کرد تا به ترویج فرهنگ استفاده از لوازم التحریر مطابق با فرهنگ عمومی جامعه و تبلیغ و ترویج نقوش ایرانی و اسلامی کمک کند.

سنجد یکی از عروسک‌های محبوب دهه 70 است که سال‌ها کودکان را با برنامه‌های خود سرگرم می‌کرد. سنجد در برنامه جدیدش با نام «سنجد خبرنگار» به دیدار کودکان و نوجوانان می‌رود و این بار سوژه‌های خبری‌ را که بچه‌ها به او می‌دهند، پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها