امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46048
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 127
اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره جشنواره «دلنوشته»، بیان داشت: ...

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره جشنواره «دلنوشته»، بیان داشت: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با هدف ترویج فرهنگ گرانسنگ ایثار و مقاومت و تولید ادبیات مرتبط با این فرهنگ چندی پیش اقدام به برگزاری مسابقه «دل‌نوشته» کرده بود که 15 مرداد مهلت ارسال اثر به این جشنواره به اتمام رسید.

وی اضافه کرد: در فراخوان این مسابقه اعلام شده بود که این دلنوشته‌ها نباید برگرفته از کتاب و متون باشند و در فضای مجازی هم منتشر نشده و کمتر از 1500 کلمه باشند که طی زمان اعلام شده حدود 210 دلنوشته به باغ موزه دفاع مقدس ارسال شد.

رضوانی ادامه داد: از میان 210 دلنوشته ارسال شده به باغ موزه دفاع مقدس از 30 دلنوشته برتر طی مراسمی در هفته دفاع مقدس با اهدای کمک هزینه زیارتی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه دلنوشته‌های برگزیده در مجموعه‌ کتابی به چاپ خواهند ‌رسید، افزود: بیشتر آثار ارسالی به مسابقه «دلنوشته» با موضوع ایثار و مقاومت در سه هفته پایانی مرداد ماه ارسال شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها