امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46051
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، موج تغییر در بدنه مدیران ارشد سازمان سینمایی این روزها با شتاب بیشتری دنبال می‌شود تا حجت‌الله ایوبی بتواند برنامه‌های ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، موج تغییر در بدنه مدیران ارشد سازمان سینمایی این روزها با شتاب بیشتری دنبال می‌شود تا حجت‌الله ایوبی بتواند برنامه‌های خود را برای مدیریت بر عرصه سینمای کشور به شکل مطلوب‌تری دنبال کند.

براساس این گزارش، پس از آنکه ایوبی در احکامی جداگانه علیرضا رضاداد را به عنوان مشاور ارشد معرفی و با آوردن دو نفر به جای یک نفر آرش امینی را به عنوان  مدیرکل حوزه ریاست و امور بین الملل و محمدرسول صادقی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب کرد ظاهرا در یکی دو روز آینده باید شاهد رونمایی از مدیران جدید سازمان سینمایی باشیم.

طبق اظهار نظر منابع موثق تاکنون جایگزینی رحمان سیفی آزاد به جای جلیل عرفان منش در معاونت آثار قطعی شده است حتی عرفان منش در گفت‌وگو با فارس عدم همکاری در این سمت را تائید کرد و همچنین حضور قطعی محمد حیدری در موسسه رسانه‌های تصویری نیز از دیگر اخباری است که این روزها در سازمان سینمایی شنیده می‌شود.

البته در یکی دو روز گذشته برخی از افراد از حضور قطعی جعفر صانعی مقدم در بنیاد(موسسه)سینمایی فارابی خبر داده بودند اما امروز صبح شایعه حضور وی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی شنیده شده است.

براساس این گزارش، شایعه بازگشت محمد آفریده به بدنه مدیریت سینما به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران نیز یکی دیگر از اخباری بود که امروز صبح شنیده شد. هرچند که به واسطه جنجال ساخت فیلم ضد‌ایرانی «یک خانواده محترم» به تهیه‌کنندگی او این امر بعید است و در صورت تحقق آن باید شاهد حواشی زیادی بود.

حسین پارسایی،اکبر نبوی و حسین مسافر آستانه نیز از دیگر مدیرانی هستند که این روزها زمزمه‌های حضورشان در بدنه مدیریت سینما به گوش می‌رسد.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار