امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46073
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 67
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تأکید بر وظیفه دولت در تحقق حماسه اقتصادی گفت: حل مشکلات این بخش از اقتصاد که با معیشت و زندگی روزمره مردم در ارتباط است باید با رویکرد اقتصاد مقاومتی حل‌و‌فصل و تدابیر لازم در این باره اندیشیده شود.

وی افزود: از سوی دیگر رئیس‌جمهور در تبلیغات انتخاباتی خود این موضوع را مطرح کرده است که در یک مدت‌زمان 100 روزه تدابیر لازم برای حل مشکلات معیشتی مردم اندیشیده خواهد شد. همچنین وزرای اقتصادی دولت نیز چنین وعده‌هایی را مطرح کرده‌اند که در مدت‌زمان کمتر از حتی 100 روز برای حل مشکلات معیشتی مردم تدابیری را اتخاذ خواهند کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص تحقق حماسه اقتصادی به دنبال حماسه سیاسی و انتظارات مردم از دولت در این باره و نیز وعده‌هایی که دولت خود در تحقق این موضوع داده است، موظف است تا این موضوع را عملیاتی کند. اگر در روز انتخابات انگیزه مردم برای رأی به آقای روحانی از آنها سؤال می‌شد آنها وعده‌های اقتصادی و معیشتی رئیس‌جمهور فعلی را علت اصلی رأی به وی اعلام می‌کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها