امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46084
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشجویان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشجویان رسته مرزبانی دانشگاه علوم انتظامی امین، از کشف حدود 43 تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در مرزهای کشور توسط مرزبانان خبرداد و گفت: علاوه بر این، کشف سوخت قاچاق بیش از 64درصد افزایش داشته است.

وی با تاکید بر ضرورت تداوم طرح انسداد مرزهای کشور، ادامه داد: به رغم اینکه اعتبارات مرزی سال جاری را هنوز دریافت نکرده‌ایم اما روند انسداد مرزها تداوم دارد که مهندسی رزمی مرزبانی و مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه در این زمینه مشغول فعالیت هستند.

سردار ذوالفقاری خاطر نشان کرد: به طور مشخص در دو منطقه جنوب شرق و شمال غرب کشور کار ایجاد جاده‌ها و استحکامات مرزی ادامه دارد و پروژه‌های توسعه مرزی به سرعت در حال اجرا است.

وی با بیان این مطلب که روز به روز کنترل بر مرزها افزایش پیدا می‌کند خاطر نشان کرد: امسال امکانات الکترونیکی و اپتیکی خریداری و به یگان‌ها تحویل داده شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه تصریح کرد: روز به روز توان و اقتدار نیروهای مرزبانی کشور بالاتر می‌رود و در همین راستا در برخی مناطق مرزی، باند فرود پرنده‌های فوق سبک را به منظور شناسایی و اقدامات اطلاعاتی در مرزها ایجاد کرده‌ایم.

سردار ذوالفقاری در خصوص صدور مجوز سلاح شکاری توسط مرزبانی گفت: به تازگی شایع شده مرزبانی مجوز سلاح شکاری می‌دهد که این موضوع شایعه‌ای بیش نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها