امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46089
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 51
محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: مطبوعات و رسانه‌های کشور به یک سری حمایت‌های مادی نیاز دارند، بخصوص مطبوعاتی نظیر ...

محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: مطبوعات و رسانه‌های کشور به یک سری حمایت‌های مادی نیاز دارند، بخصوص مطبوعاتی نظیر مؤسسه ایران که پولی را از دولت دریافت نمی‌کنند.

سرپرست مؤسسه ایران با تأکید بر لزوم حمایت‌های مادی از رسانه‌های بخش خصوصی افزود: از آنجایی که رسانه‌های خصوصی از بودجه عمومی دولت استفاده نمی‌کنند، مشکلات زیادی را برای اداره امور خود به لحاظ تأمین هزینه‌های پرسنلی، چاپ، کاغذ و غیره دارند.

وی ادامه داد: در این میان لازم است از مطبوعات و رسانه‌های کشور حمایت‌های معنوی نیز صورت گیرد، این حمایت‌ها می‌تواند با بهره‌گیری از قوانین و ضوابط موجود در دولت یازدهم و با آغاز به کار معاونت مطبوعاتی جدید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: این امر موجب می‌شود رسانه‌ها با فراغ بال بیشتری بتوانند نقش خود را بهتر ایفا کنند.

روغنی‌ها یادآور شد: قانون مطبوعات می‌تواند بسیار خوب و مفید باشد اما در این میان برداشت‌ها متفاوت است، هم‌اکنون تأکید بر ایجاد روح حمایت از رسانه‌ها است و به نوعی تقویت رسانه‌ها باید مدنظر قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار