امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4609
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 203
محمد حمزه‌زاده معاون هنری حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مدیر جدید مرکز ...

محمد حمزه‌زاده معاون هنری حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مدیر جدید مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری به جای زنده‌یاد امیر حسین فردی گفت: این موضوع قطعی شده است اما در حال حاضر آقای قزوه در سفری 5 روزه به عراق رفتند به محض بازگشت ایشان از این سفر وی مشغول به کار خواهد شد.

حمزه‌زاده عنوان کرد: صحبت‌های کلی انجام شده و توافقات حاصل شده است، در مورد برنامه‌ها و سایر امور هم در هنگام بازگشت ایشان بیشتر صحبت می‌کنیم.

مدیرعامل انتشارات سوره مهر درباره برگزاری بزرگداشت زنده‌یاد فردی و برپایی غرفه‌ای به نام این نویسنده در نمایشگاه کتاب ادامه داد: ظهر دوشنبه 16 اردیبهشت از ساعت 11 صبح مراسم تجلیل از زنده‌یاد امیرحسین فردی به بهانه انتشار آخرین رمان او با عنوان گرگ‌سالی برگزار می‌شود. به زودی در نمایشگاه کتاب تصویری در راستای معرفی زنده یاد فردی نصب می‌شود تا یاد او در غرفه زنده باشد و آثار او به مخاطبان معرفی شود.

وی با اعلام خبر دیگری ابراز داشت: پیش از چهلمین روز از درگذشت امیرحسین فردی برنامه گرامیداشتی در حوزه هنری تحت عنوان محفل ادبی با حضور شاعران و نویسندگان برگزار می‌شود و تاریخ این مراسم بزودی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/و
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها