امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4610
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۷
تعداد بازدید: 163
احسان کریم‌خانی مسئول منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره فعالیت ...

احسان کریم‌خانی مسئول منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره فعالیت مجمع ناشران انقلاب در نمایشگاه کتاب اظهار داشت: مجمع ناشران انقلاب برای نمایشگاه امسال چند هدف دارد؛ یکی از اهداف که هر ساله در نمایشگاه پیرامون آن برنامه‌ریزی می‌کنیم برگزاری نشست با پدیدآورندگان و ناشران و افرادی است که در حوزه ادبیات و انقلاب کار می‌کنند؛ در نمایشگاه کتاب هم با توجه به اینکه قله همه دستاوردهای ناشران تجمیع می‌شود تلاش داریم با کمک همکاران‌مان در شیرازه برای پخش و گسترش این موارد در شبکه‌های مختلف با یک نگاه محتوایی ویژه ورود کنیم.

وی افزود: در این راستا استودیویی راه‌اندازی شده تا در رادیو کتاب و شبکه‌های مختلف پخش زنده و آنلاین را پیگیری کنیم. موضوعاتی چون رونمایی جریان سیر یک ناشر ... یعنی قله‌نمایی جریان جبهه فرهنگی در نمایشگاه کتاب صورت می‌گیرد.

به گفته کریم‌خانی جریان دیگری که ترنج در پی آن است بحث توزیع و خروج آثار ناشران است و به نحوی هم نظرسنجی و ذائقه‌سنجی از مخاطبان در نمایشگاه جا دارد. در این جریان مسابقه‌ایی را هم به مناسبت ولادت حضرت زهرا برگزار می‌کنیم تا مخاطبان خود را تکمیل و پس از نمایشگاه بتوانند برای‌شان کتاب و بسته پیشنهادی ارسال کنند. برای این موضوع سایتی در نظر گرفته شده و فعال است.

به گفته مسئول منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب، موضوع دیگر بحث حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف در غرفه مجمع ناشران است؛ این سه بال جدی مجمع برای پیگیری امور در نمایشگاه است، یک بال هم کار ستادی و حوزه‌های اتحادیه‌ها و ساماندهی تشکل حوزه نشر است.

مسئول منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب ضمن اشاره به اینکه در کل عناوین کاهش 42 درصدی داشتیم، ابراز داشت: بهترین کتاب‌ها در 200 صفحه پیشنهادی مجموعاً‌ 3 هزار جلد کتاب پس از نمایشگاه توسط ایمیل برای مخاطبان‌مان ارسال می‌شود.

این مقام مسئول درباره آخرین آمار مشترکان خود اینگونه پاسخ داد که تا روز گذشته حدود 5 هزار نفر به مشترکان مجمع ناشران انقلاب پیوستند تا طی سال ارسال آثار و پیشنهادهایی برای مطالعه با ما همراه شوند.

وی در راستای اطلاع‌رسانی گفت: در حال حاضر مجمع ناشران انقلاب در نمایشگاه کارت‌هایی را توزیع می‌کنند که در آنها اطلاعاتی از متقاضیان دریافت ابتدا به صورت سامانه پیامکی و سپس از سایت با مخاطبان در ارتباط هستیم در این سایت مخاطب پرونده کتاب‌های که قبلاً مطالعه کرده می‌تواند اضافه کند و براساس آن پیشنهاد هوشمند دریافت می‌کنند در حال حاضر سایت WWW.KETAB.PRO این فعالیت را ادامه می‌دهد. البته علاقه‌مندان می‌توانند یک کروکی براساس محل غرفه‌های نمایشگاه هم دریافت کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها