امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46105
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز خبری در یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود با این مضمون که (این هواپیما در ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امروز خبری در یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود با این مضمون که (این هواپیما در بیابان‌های قم چه می کند؟)؛ در این خبر عکس یک فروند هواپیمای مسافری از رده خارج در منطقه‌ای بیابانی قابل مشاهده بود که چند قلاده سگ‌هایی هم به عنوان نگهبان در اطراف آن حضور داشتند.

قطعاً پارک هواپیما در چنین محلی که نشانی از فرودگاه ندارد و حتی نمی‌توان گمان کرد که این مکان در نزدیکی فرودگاه باشد، برای همه جای تعجب دارد.
 در این راستا به سراغ رئیس سازمان هواپیمایی کشوری رفتیم و از وی در این‌باره جویا شدیم.

کاپیتان حمیدرضا پهلوانی در این‌باره به فارس گفت: این هواپیمای مسافری است که از رده خارج شده و متعلق به یکی از شرکت‌های هواپیمایی منحل شده، است.

وی با بیان اینکه صاحب همین هواپیما، هم‌اکنون در حال ساخت فرودگاهی در قم است، اظهار داشت: هواپیمای مذکور متعلق به فردی است که هم‌اکنون در شهر قم در حال ساخت فرودگاه بوده و قبلاً هم ایرلاین داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه این هواپیما صاحب دارد، تصریح کرد: شرکت هواپیمایی مذکور در قم فعال بوده و سپس ایرلاین مربوطه منحل شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها