امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46127
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز شاهد مراسم تودیع و معارفه 5 نفر از معاونین این سازمان بود. در این ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز شاهد مراسم تودیع و معارفه 5 نفر از معاونین این سازمان بود.

در این مراسم رحمت‌الله رئوف مدیرکل عملکرد بازرسی، پاسخگویی به شکایات و ارزیابی، امید حاجتی‌ سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و توسعه‌ منابع‌، سمیع‌الله حسینی مکارم معاون توسعه‌ مدیریت و نیروی انسانی‌، علیرضا تابش مشاور و مدیرکل حوزه‌ ریاست و دبیر شورای معاونان و امین عارف‌نیا به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری معرفی شدند.

در ابتدای این مراسم علی عبدالله‌نژاد معاون پیشین توسعه‌ مدیریت و نیروی انسانی گفت: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حوزه باارزشی است که در دوره قبل به ما سپرده شده بود و ما تلاش کردیم تا این میراث را به بهترین نحو ممکن پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: در مدت حضورم در سازمان در جهت حفظ و احیای میراث فرهنگی که اعتقاد قلبی ما است تلاش کردیم و در حد برداشت خودمان از اهمیت این موضوع عمل کردیم و تاریخ و ارزش حفظ آن را می‌دانم و حتی معتقدم، ما باید آثار دوره‌ پهلوی اول و دوم را هم نگهداری کنیم.

در ادامه این مراسم محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اهدای لوح تقدیر و یک جلد قرآن کریم نفیس از معاونین پیشین سازمان تقدیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها