امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46140
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، شیخ «محمد حسین» نسبت به خطرات دعوت صهیونیست‌ها برای یورش به مسجدالاقصی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، شیخ «محمد حسین» نسبت به خطرات دعوت صهیونیست‌ها برای یورش به مسجدالاقصی که آخرین مورد آن دعوت «یوحنان دانینو» رئیس پلیس رژیم اشغالگر و تاکید وی بر حق یهودیان برای ورود به مسجدالاقصی بود، هشدار داد.

وی افزود که این اظهارات واقعا خطرناک است و از سوی یک شخصیت امنیتی که بر ورودی‌های مسجدالاقصی سیطره دارد، صادر می‌شود.

مفتی فلسطین همچنین نسبت به پیامدهای سکوت در قبال این اظهارات هشدار داد و گفت که این اظهارات بیانگر مقاصد خطرناک علیه مسجدالاقصی است.

وی اشاره کرد که اقدامات تحریک‌آمیز مسئولان رژیم اشغالگر در سطح امنیتی و سیاسی علیه مقدسات از جمله مسجدالاقصی، تجاوز خطرناک از همه قوانین بین‌المللی و شریعت آسمانی است.

وی نسبت به نتایج منفی این قبیل اقدامات هشدار داد و افزود که این اظهارات به دنبال دعوت تعدادی از خاخام‌های یهودی برای بنای معبد مورد ادعای خود در مکان مسجدالاقصی، بیان می‌شود و نشاندهنده خطرات علیه این مسجد اسلامی است و نیازمند آن است که همه مسلمانان از این مسجد در برابر خطرات تقسیم و سلطه اشغالگران حمایت کنند.

وی همه شهروندان فلسطینی را به حضور در مسجدالاقصی بویژه در سایه حملات وحشیانه این مسجد مقدس، فراخواند و نسبت به از دست رفتن زمان نجات مسجدالاقصی هشدار داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها