امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46141
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه سابق اسرائیل و رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «آویگدور لیبرمن» وزیر خارجه سابق اسرائیل و رئیس کمیته امور خارجی پارلمان به مقامات اسرائیلی توصیه کرد در صورت اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه، موضعی بی‌طرف اتخاذ کنند.

وی که با رادیو اسرائیل صحبت می‌کرد، با بیان اینکه باید تلاش کرد که این جنگ به اسرائیل کشیده نشود، گفت: اسد (رئیس‌جمهور سوریه) و وابستگان وی باید بدانند که اگر پای اسرائیل به این جنگ باز شود، آن‌ها اهدافی مشروع برای حمله خواهند بود.

لیبرمن در مورد طرح روسیه برای نظارت بین‌المللی بر تسلیحات شیمیایی سوریه هم گفت ابعاد این طرح باید روشن شود. به گفته وی هنوز مشخص نیست که این تسلیحات قرار است به طور کامل از سوریه خارج شود یا اینکه در خاک سوریه تحت نظارت بازرسان خارجی قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به برنامه هسته‌ای ایران نیز گفت اسرائیل باید در این موضوع در وهله اول به خود اتکا کند. لیبرمن بار دیگر از جامعه بین‌الملل خواست با اقدامی قاطع از پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران جلوگیری کند.

این عضو پارلمان اسرائیل که از مخالفان مذاکرات صلح با فلسطینی‌ها است، در این مصاحبه بار دیگر تاکید کرد که این مذاکرات بی‌فایده است و هر اقدامی در جهت پیشبرد این مذاکرات، «محکوم به شکست» است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها