امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46154
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 129
جواد زرینچه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: در این چند ماه خیلی چیزهای خوبی نشنیدم و به همین خاطر بهتر دیدم که دیگر در کنار تیم فوتبال ...

جواد زرینچه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: در این چند ماه خیلی چیزهای خوبی نشنیدم و به همین خاطر بهتر دیدم که دیگر در کنار تیم فوتبال شهرداری یاسوج نباشم.

سرمربی پیشین تیم فوتبال شهرداری یاسوج ابراز کرد: از دو ماه پیش مرتب به آقای نگین‌تاجی می‌گفتم شرایطی وجود ندارد که بخواهم به شما کمک کنم به همین خاطر از همان موقع دریافتم که ادامه کار در یاسوج غیر ممکن است.

وی در ادامه این گفت‌وگو تصریح کرد: به آقای نگین‌تاجی از همان موقع گفتم که شما آن چیزی را که من می‌خواستم نتوانستید برآورده کنید و به همین دلیل دوست نداشتم که خدای ناکرده با احساسات پاک جوانان و مردم فوتبال‌دوست استان بازی شود.

این مربی شاغل در لیگ دسته اول فوتبال کشور مرام خود را جدای از هرگونه نامردی دانست و افزود: اگر می‌خواستم خدای ناکرده به مردم و جوانان این استان ذره‌ای نامردی روا بدارم، می‌توانستم با این تیم کار کنم و بعد از گذشت سه تا چهار هفته تمام و کمال پولم را بگیرم و از این شهر بروم اما همه ما را در این فوتبال با خصلت‌های دیگر می‌شناسند و اصولاً برای خودم در فوتبال جیبی ندوخته‌ام.

وی با قدردانی از همه محبت‌هایی که در شهر یاسوج به خودش شده، خاطرنشان کرد: هیچ چیز که در این شهر عایدمان نشده چند دوست و رفیق خوب و پاک بوده که به داشتن آن‌ها افتخار می‌کنم.

بازیکن اسبق تیم‌های ملی و استقلال تهران تصریح کرد: چون نمکدان ‌شکن نیستم و دلم به حال فوتبال این مملکت و استان شما می‌سوزد بعد از اردوی تهران به آقایان گفتم که تیم خوبی دارید و با فرد دیگری کار را ادامه دهید چرا که من با تفکر و دیدگاهی دیگر به این تیم می‌اندیشیدم ولی چیز دیگر دیدم.
انتهای پیام/2571/ک30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها