امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46180
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 103
احمدعلی طاهری ورسی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر گفت: نحوه نماز خواندن پیامبر ...

احمدعلی طاهری ورسی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر گفت: نحوه نماز خواندن پیامبر اعظم (ص) با اینکه در منابع شیعه مشخص است اما اختلافات بین مسلمانان براساس روایات و ادله مختلف وجود دارد.

وی در ادامه افزود: براساس تحقیق میدانی که یک سال و نیم پیش در مدینه انجام دادم بیش از 10 نوع نماز به نقل از روایات ایشان خوانده می‌شود، مخصوصاً بین خود اهل سنت هم قرائت‌های مختلفی وجود دارد و همین باعث شده که به عنوان یکی از شبهات و پرسش‌ها و پاسخ‌ها نیاز به بحث و بررسی آن داشته باشیم.

طاهری‌ با تأکید بر اینکه در این اثر تلاش شده شبهات را براساس روایات و ادله تاریخی و دینی رفع کنیم، گفت: کتاب حاضر توسط بوستان کتاب قم منتشر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اثر دیگری در زمینه پرسش و پاسخ‌های دینی و تاریخی نگاشته است، افزود: این اثر نیز در قالب مجموعه مقالات منتشر خواهد شد که البته ناشر آن هنوز مشخص نیست.

نویسنده کتاب «حضرت مهدی در روایات شیعه و سنی» توضیح داد: برخی مباحث مثل شبهات ازدواج خلیفه دوم با ام کلثوم، ماجرای فدک و مالکیت آن و سایر پرسش‌ها و شبهاتی که در این زمینه‌ها مطرح می‌شود، در این کتاب مورد بررسی قرار داده و به همه پرسش‌ها پاسخ دادم.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها