امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46197
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار سیروس سجادیان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار سیروس سجادیان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس با همکاری ماموران انتظامی شهرستان‌های لارستان، داراب، خرمبید، نورآباد، مرودشت و زرقان با انجام 12 عملیات جداگانه در 72 ساعت گذشته یک تن و 893 کیلو و 150 گرم مواد مخدر در این استان کشف کردند.

وی گفت: تمام این مواد کشف شده از نوع تریاک بوده که قاچاقچیان قصد انتقال آن از استان‌های هرمزگان به فارس، اصفهان و تهران را داشتند.

فرمانده انتظامی فارس اضافه کرد: با انهدام این دو باند مواد مخدر، 16 قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر، 13 خودرو توقیف و 10 تلفن همراه متعلق به قاچاقچیان کشف شد.

سجادیان با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های کاری پلیس در فارس است، از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعی از فروشندگان و توزیع کنندگان موادمخدر دارند، از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق در آباده

با تلاش ماموران انتظامی آباده استان فارس سارق منزل با 9 سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آباده با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی از وقوع یک سرقت منزل در این شهرستان مطلع شدند.

غلامرضا هاشمی افزود: بلافاصله ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی سارق را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته از این سارق 9 سرقت منزل، احشام و همچنین سرقت قطعات تراکتور از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آباده خاطرنشان کرد: سارق برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شد.

انتهای پیام/2448/ق/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها