امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46215
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان صهیونیست روز گذشته به طرز وحشیانه‌ای به فلسطینیان حاضر در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، نظامیان صهیونیست روز گذشته به طرز وحشیانه‌ای به فلسطینیان حاضر در خیابان الشهدا در شهر الخلیل حمله کردند.

بر اساس این گزارش گروهی از جوانان فلسطینی مخالف شهرک‌سازی از جمله «عماد الاطرش» و «مفید الشرباتی» هدف حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست قرار گرفتند و آنها الاطرش را به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و جرح قرار داده و او را روی زمین کشیدند که باعث زخمی شدن وی گردید.

«عیسی عمرو» هماهنگ‌کننده گروه جوانان مخالف شهرک‌سازی در این باره گفت که تجاوز علیه این شهروندان پس از آن صورت گرفت که نظامیان صهیونیست این فعالان و خانواده‌ مفید الشرباتی را از تعمیر و بازسازی منزل خود در خیابان الشهدا ممانعت کرده و مدعی شدند که وارد کردن مصالح ساختمانی به این منطقه، غیرقانونی است. 

عمرو همچنین اشاره کرد که نظامیان صهیونیست سعی داشتند الاطرش را بازداشت کنند و به طرز وحشیانه‌ای وی روی آسفالت خیابان کشیدند اما دخالت فعالان فلسطینی مانع بازداشت وی شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها