امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46219
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 94
زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس هشتم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاری سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با ...

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس هشتم شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاری سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با تحرکات سیاسی اصلاح‌طلبان در شورای شهر تهران گفت: اتفاقاتی که در چند روز گذشته در شورای شهر تهران به وقوع پیوست این نگرانی را به وجود می‌آورد که عرصه شورای شهر که باید محلی برای خدمت‌رسانی به مردم باشد به عرصه کشمکش‌های سیاسی و تحرکات افراطی برخی گروه‌ها و جناح‌های سیاسی تبدیل شود.

وی در ادامه به فشار اصلاح‌طلبان به الهه راستگو اشاره کرد و گفت: فشار اصلاح‌طلبان به یک عضو اصلاح‌طلب شورای شهر به دلیل آنکه استقلال رأی خود را حفظ کرده و رأ‌ی‌ای برخلاف نظر حزبش داده است نیز مؤید تحرکات افراطی سیاسی در یک عرصه اجتماعی و خدمت‌رسانی است.

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با بیان اینکه اینگونه موضع‌گیری‌ها، شورای چهارم شهر را به سرنوشت دور اول شورای شهر تهران که نهایتا به انحلال کشیده شد، دچار خواهد کرد، اظهار داشت: تحرکات سیاسی ظرفیت مناسبی مانند شورای شهر که باید دغدغه اصلی خود را به معضلات و مشکلات مردم معطوف کند، به هدر می‌دهد.

الهیان ادامه داد: اعضای شورای شهر قبل از آنکه وامدار احزاب و گروه‌های سیاسی باشند تعهد دارند که به مصالح و دغدغه‌های مردم بیندیشند.

وی در پایان با بیان اینکه مسجد جامعی رئیس شورای شهر است نه مسئول تفتیش عقاید، افزود: برخی اظهارنظرها شایسته رئیس شورای شهر تهران نیست و به لحاظ جایگاه حقوقی، مسجد جامعی باید روند بی‌طرفی را در پیش بگیرد و از تحرکات سیاسی آن هم از نوع افراطی قویاً پرهیز کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار