امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46230
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «باکیت‌بیک یوسف‌علیف» معاون وزیر کشور قرقیزستان اعلام کرد که در حال حاضر بیش از 3 هزار پلیس برای تأمین ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، «باکیت‌بیک یوسف‌علیف» معاون وزیر کشور قرقیزستان اعلام کرد که در حال حاضر بیش از 3 هزار پلیس برای تأمین امنیت این اجلاس بکارگیری شده‌اند ضمن این که 2 هزار پلیس دیگر نیز به صورت ذخیره در آماده‌باش هستند.

به گفته وی، در زمان برگزاری ملاقات «شی جینپینگ» رئیس جمهور چین با مقامات بیشکک و همچنین برگزاری نشست سران کشورهای شرکت‌کننده در سازمان همکاری‌های شانگهای و دیدار رؤسای این کشورها با یکدیگر برخی از خیابان‌های اصلی این شهر مسدود خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد که مسیر فرودگاه‌ «ماناس» به شهر بیشکک و چند بلوار اصلی منتهی به این مسیر نیز در زمان برگزاری این نشست مسدود خواهد بود.

برای حضور در این نشست سران کشورهای روسیه، قزاقستان، تاجیکستان و چین به عنوان اعضای اصلی و رؤسای جمهور ایران، مغولستان، هند، پاکستان و افغانستان به عنوان اعضای ناظر، شرکت خواهند کرد.

این در حالی است که موضوع سوریه یکی از مهمترین مباحث این نشست عنوان می‌شود.

همچنین دیدار با روسای جمهور روسیه، چین، قرقیزستان، قزاقستان و افغانستان از مهم‌ترین برنامه‌های رئیس جمهور کشورمان در سفر به بیشکک خواهد بود.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها