امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46236
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، محمدرضا مصیب‌زاده پیش از ظهر امروز در گرد‌همایی روسای ادارات، کارشناس مسئولان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، محمدرضا مصیب‌زاده پیش از ظهر امروز در گرد‌همایی روسای ادارات، کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن، عترت و نماز ادارات کل آموزش‌ و‌ پرورش کشور اظهار داشت: این گردهمایی با حضور محمد بنیادی مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش ‌و ‌پرورش، حجت‌الاسلام سید جواد بهشتی کارشناس قرآنی و دینی، مدیر کل آموزش‌ و‌ پرورش آذربایجان غربی و تعدادی از مسئولان آموزش‌ و‌ پرورش استان آذربایجان غربی برگزار شد.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی 10 هزار مدرسه قرآنی، جذب 5 هزار مربی قرآن، سند جامع نماز و کتاب نسیم هدایت از مهم‌ترین برنامه‌ها در حوزه قرآن، عترت و نماز است که تاکنون صورت گرفته است.

معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌ و‌ پرورش خاطرنشان کرد: هم اکنون 10 میلیون حافظ در سراسر ایران مشغول فعالیت هستند.

این مسئول ادامه داد: بیش از 100 نفر از مدیران قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌ و‌ پرورش، کارشناسان قرآن، عترت و نماز استان‌ها و شهرستان‌ها حضور دارند که به بحث و تبادل نظر در پیرامون فعالیت‌های قرآنی آموزش‌ و ‌پرورش می‌پردازند.

مصیب‌زاده تصریح کرد: تبیین فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز آموزش ‌و ‌پرورش در سال تحصیلی 93 ـ 92، تشریح فعالیت‌های مدارس قرآن برنامه‌ای و فوق‌برنامه‌ای در سال تحصیلی جدید و اعلام برنامه‌های آموزش‌ و ‌پرورش در راستای اجرای طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم برای سومین سال متوالی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این گردهمایی دو روزه است.

وی به دیگر اهداف این گرد‌همایی اشاره کرد و گفت: وفاق و هم‌دلی بین همکاران و نحوه فعالیت و ارزیابی آنان از دیگر برنامه‌ها در این بخش است.

این مسئول خاطرنشان کرد: بحث، بررسی و هم‌اندیشی در این زمینه به اجرای صحیح کمک می‌کند.

معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌ و‌ پرورش افزود: گردهمایی مدیران قرآن، عترت و نماز آموزش‌ و‌ پرورش در قالب تشکیل کارگروه‌های تخصصی قرآن، نماز و عترت برگزار می‌شود که در هر یک از این کارگروه‌ها فعالیت‌های تخصصی در حوزه قرآن، عترت و نماز برای سال تحصیلی جدید مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

مصیب‌زاده به کار‌گروه‌های موجود در این بخش اشاره کرد و متذکر شد: بعد از ظهر روز سه شنبه چهار کارگروه با عنوان کارگروه روسای ادارات یا کارشناس مسئولان، کارشناسان قرآن، عترت و نماز و گارگروه‌های مشترک در هر حوزه برگزار می‌شود.

این مسئول در پایان اذعان داشت: در این گارگروه‌ها می‌خواهیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و در جهت بهبود نقاط ضعف و افزایش نقاط مثبت خود برآییم.
انتهای پیام/61009/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها