امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46246
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی طی حکمی «بابک دربیکی» را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جنتی طی حکمی «بابک دربیکی» را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.
در متن حکم علی جنتی آمده است:

نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همه ظرفیت های موجود و نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه برقراری ارتباطات دوسویه و تعامل فعال با رسانه ها و مخاطبان داخلی و خارجی، بررسی و تحلیل محتوای رسانه ای جمعی، سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد واحدهای مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هدایت و نظارت بر عملکرد روابط عمومی معاونت ها و واحدهای انسانی و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

بابک دربیکی، دکترای علوم ارتباطات اجتماعی، عضو هیات علمی دانشگاه و صاحب تالیفات و مقالات متعددی در حوزه رسانه، سیاست و روابط عمومی است و از جمله سوابق علمی و اجرائی  وی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 - معاون اطلاع رسانی و  ارتباطات اجتماعی دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی

- قائم مقام مدیرکل روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

- مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
 - سردبیر سایت اتاق ایران

- کارشناس معاونت اجتماعی فرهنگی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها