امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46267
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت نفت شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی شانا اعلام کرد: با حکم بیژن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت نفت شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی شانا اعلام کرد: با حکم بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، در حکمی رکن الدین جوادی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران شد.

بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز سه شنبه ( ١٩ شهریور ) با صدور حکمی رکن الدین جوادی را به عنوان مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر در امور نفت منصوب کرد.

در این حکم اشاره شده است که انتصاب جوادی به این سمت با پیشنهاد اعضای هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران و به استناد حکم ذیل ماده ٥ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب ١٩اردیبهشت٩١ مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

زنگنه همچنین در نامه‌ای جداگانه خطاب به احمد قلعه بانی، از زحمات وی در زمان تصدی این سمت تقدیر و تشکر نموده است.

وزیر نفت همچنین به استناد حکم ذیل ماده ٥ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب ١٩اردیبهشت٩١ مجلس شورای اسلامی و ماده ٢٤ اساسنامه شرکت ملی نفت ایران و همچنین حسب اختیار تفویضی به ایشان در جلسه مورخ ٢٧ مرداد ٩٢ مجمع عمومی این شرکت، احکام اعضای اصلی و علی‌البدل هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران را برای مدت سه سال به شرح زیر صادر نموده است:

١- رکن‌الدین جوادی عضو اصلی
٢- حبیب امین فر عضو اصلی
٣- هرمز قلاوند عضو اصلی
٤- عبدالمحمد دلپریش عضو اصلی
٥- محسن قمصری عضو اصلی
٦- حمید بورد عضو اصلی

٧- محمود رضا فیروزمند عضو علی البدل

٨- محمد علی عمادی عضو علی البدل

٩- سید اصغر هندی عضو علی البدل
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار