امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46284
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 134
مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این ...

مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پاسخ به این پرسش که چه فعالیتی برای نوسازی و بهسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس به خصوص در مناطق سردسیر کشور انجام شده است؟، اظهارداشت: هنوز آن 200 میلیارد تومانی که توسط مجلس برای این کار در نظر گرفته شده بود، تخصیص نیافته است.

وی افزود: از محل اعتبارات قبلی سازمان نوسازی مدارس تعداد 45 هزار بخاری برقی تابشی برای مدارسی که سیستم‌های گرمایشی آنها نیاز به بهسازی داشت، سفارش داده شده است.

رئیسی ادامه داد: تعداد 15 هزار عدد از این بخاری‌های برقی تابشی خریداری و 30 هزار عدد دیگر نیز در اختیار سازمان نوسازی مدارس قرار خواهد گرفت.

معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه توزیع بخاری‌های برقی تابشی بر اساس اولویت‌بندی با استانهای سردسیر کشور است، تصریح کرد: مدارس روستایی و همچنین مدارس استان آذربایجان‌شرقی و دیگر مناطق سردسیر کشور در اولویت اختصاص بخاری‌های برقی تابشی هستند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، گفت: اگر اعتبار 200 میلیارد تومانی که برای بهسازی سیستم‌های گرمایشی اختصاص داده شده است به موقع در اختیار ما قرار گیرد می‌توانیم تعداد بیشتری از مدارس را به این بخاری‌های استاندارد مجهز کنیم.
انتهای خبر/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها