امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46287
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 74
«ناجی الشهابی» هماهنگ کننده کل «جریان مدنی» مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهارداشت: همه باید در ...

«ناجی الشهابی» هماهنگ کننده کل «جریان مدنی» مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهارداشت: همه باید در مقابله با دخالت های آمریکا در سوریه و تهدید علیه دمشق، در کنار بشار اسد قرار گرفته و به مقابله با باراک اوباما برخیزند.

وی افزود: جریان مدنی، یکشنبه آینده مصادف با 15 سبتامبر با برگزاری کنفرانس مطبوعاتی، اعتراض و نارضایتی خود را از دخالت های آمریکا در سوریه و نیز تهدیدهای باراک اوباما علیه دمشق، ابراز خواهد داشت.

الشهابی با اشاره به اینکه در این کنفرانس مطبوعاتی 27 حزب مدنی شرکت خواهند داشت، تصریح کرد: مصر باید به طور جدی مخالفت خود را با دخالت آمریکا در مسائل سوریه ابراز کرده و توافقنامه دفاع مشترک با آن رابه اجرا در آورد.

وی همچنین اظهارداشت: در صورت حمله آمریکا به سوریه باید از عبور و مرور کشتی های آمریکایی در کانال سوئز جلوگیری بعمل آید زیرا ما اجازه نخواهیم داد که آمریکا به کشتار مردم سوریه رو آورده و این کشور را دستخوش دسته بندی و تقسیم کند.

الشهابی در ادامه گفت: عدلی منصور رئیس جمهور موقفت مصر و عبدالفتاح السیسی قادرند در مقابل نقشه های آمریکا برای شعله ور کردن آتش جنگ و ناآرامی در خاورمیانه بایستند و از رفت و آمد کشتی های آمریکایی از کانال سوئز جلوگیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها