امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46293
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 61
«عبده غالب العدینی» دبیر اداره سیاسی سازمان مردمی «الوحدوی الناصری» یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«عبده غالب العدینی» دبیر اداره سیاسی سازمان مردمی «الوحدوی الناصری» یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: ما حامی سوریه بوده و بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود تاکید داریم و درعین حال با هرگونه دخالت در مسائل سوریه و تجاوز به خاک این کشور و حمله نظامی به آن، مخالفیم.

وی افزود: ما همچنان بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود تاکید داشته و معتقدیم که این مردم هستند که مسیر انقلابی خود را انتخاب می کنند.

العدینی با اشاره به تلاش‌‌های آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، تصریح کرد: ما در کنار کشور دوست و برادر سوریه قرار داشته و تاکید داریم که ملت و دولت سوریه همواره در تلاش برای تحقق آزادی و عدالت بوده‌اند.

وی با اشاره به حمایت برخی کشورهای عربی از تهدیدهای آمریکا و کشورهای غربی علیه سوریه گفت: ما به آنان هشدار می‌دهیم که ملت‌های عرب اکنون بیدار شده و آگاه  هستند ،از همین رو آنان باید بدانند که چنین اقداماتی غیر قابل قبول بوده و در نهایت باید مسئولیت این مواضع خود را بپذیرند.

العدینی همچنین اظهار داشت: کشورهای حامی آمریکا که در صف حمله نظامی علیه سوریه قرار گرفته‌اند، بدانند که در صورت حمایت مالی و یا هرگونه حمایت دیگر از این اقدام، ملت های آنان قیام خواهند کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار