امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46301
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، علی جنتی امشب در حاشیه مراسم نخستین کنگره بین‌‌المللی امامزادگان در تالار شهدای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، علی جنتی امشب در حاشیه مراسم نخستین کنگره بین‌‌المللی امامزادگان در تالار شهدای ارتش اصفهان و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه آیا برای خبرنگاران در بخش‌های مربوط به بیمه و وام مسکن آنها برنامه‌هایی دارید، اظهار کرد: برنامه ما قطعاً تقویت همه بخش‌های رفاهی مربوط به خبرنگاران خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد:‌ کمک‌های حمایتی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به خبرنگاران قطعاً در این دوره افزایش پیدا خواهد کرد. البته چنین کارهایی در دوره‌های قبل هم انجام شده است ولی این اقدامات الان بیشتر خواهد شد. البته با توجه به امکانات دولتی این افزایش میسر می‌شود.

جنتی در پاسخ به سؤال دوم خبرنگار فارس مبنی براینکه آیا از سایت سمان مربوط به خبرنگاران اطلاع دارید،‌گفت: خیر، اطلاع خاصی از این سایت ندارم ولی با توجه به انتقادهای شما از این سایت سعی خواهم کرد در راستای رفع عیوب آن برآیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر این که آیا سرپرست جدیدی برای خبرگزاری ایرنا انتخاب خواهد شد، بیان داشت: گزینه‌ای در حال انتخاب است که هنوز قطعی و حتمی نشده است.
انتهای پیام/63001/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها