امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46320
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 94
علی‌ بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برگزاری طرح هجرت دانش‌آموزی در مدارس شهرستان برخوار بیان داشت: امسال در این حوزه ...

علی‌ بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برگزاری طرح هجرت دانش‌آموزی در مدارس شهرستان برخوار بیان داشت: امسال در این حوزه کمبود اعتبار داشتیم اما با همت سپاه ناحیه مقاومت برخوار و آموزش و پرورش این شهرستان این طرح به خوبی انجام شد.

وی با بیان اینکه امسال 220 نفر از دانش‌آموزان این شهرستان در اردوهای طرح هجرت شرکت کردند، اضافه کرد: تاکنون 31 عرصه را برای دانش‌آموزان مشخص کرده‌ایم که این تعداد دانش‌آموز با همکاری بسیج دانش‌آموزی قبل از ماه مبارک رمضان کار را شروع کردند اما در ماه مبارک رمضان یک مدتی را استراحت دادیم و بعد ماه مبارک رمضان هم دانش‌آموزان با تلاش بیشتر مشغول فعالیت‌اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان برخوار با بیان اینکه طرح هجرت در سطح شهرستان برخوار به خوبی در حال اجراست، ادامه داد: توسط بازرسان بازدیدهای مختلفی از این طرح ‌شده و به این نتیجه رسیده‌اند که هر جای که روحیه بسیج وارد شود آثار بزرگی را به همراه خواهد داشت.

بابایی با بیان اینکه در راستای شاداب‌سازی و تعمیرات توسط اردوهای طرح هجرت در حدود 31 مدرسه در سطح شهرستان برخوار تغییر و تحولاتی ایجاد شده است، تصریح کرد: این طرح نسبت به سال گذشته در قسمت عرصه‌ها شاهد افزایش بوده که مدیران مدارس در اجرای این طرح سهیم‌اند.
انتهای پیام/63023/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار