امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46322
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قروه، هاشم ناظمی‌جلال سه‌شنبه‌شب در مراسم تودیع خود و معرفی مدیر جدید این نهاد با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قروه، هاشم ناظمی‌جلال سه‌شنبه‌شب در مراسم تودیع خود و معرفی مدیر جدید این نهاد با اشاره به مدیریت 40 ماه و 19 روزه خود در پست مدیریت آموزش و پرورش قروه گفت: در این چند ماه عملیات احداث 35 طرح آموزشی در شهرستان انجام گرفت و تحویل آموزش و پرورش شد.

وی افزود: در حال حاضر نیز چهار طرح در دست اجراست و در سال 91 به رغم مشکلات اعتباری 9 مدرسه شهرستان با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال، مقاوم‌سازی شد.

مدیر سابق آموزش و پرورش قروه به اقدامات بخش آموزش نیز اشاره کرد و افزود: با تلاش و همت تمامی دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت، موفق شدیم آمار قبولی های کنکور سراسری در رتبه‌های زیر هزار را از 18 نفر در سال 89 به 86 نفر  در سال 91 برسانیم.

مدیر سابق آموزش و پرورش قروه در بخش آموزش راهنمایی دو سال متوالی موفق به رتبه اول استان شده‌ایم و در آموزش متوسطه نیز رتبه خوبی داشته‌ایم.

ناظمی‌جلال در ادامه به موفقیت‌های آموزش و پرورش در حوزه پرورشی اشاره و اظهار داشت: در زمینه ورزش مقام چهارم استان را در اختیار داریم و 12 درصد تمامی رتبه‌های برتر استانی در این حوزه متعلق به دانش آموزان قروه‌ای است.

وی، اجرای موفق طرح سباح در شهرستان را از دیگر دستاوردهای دوران مدیریتی خود عنوان کرد و افزود: در این طرح 92 درصد دانش آموزان شرکت داشتند که 90 درصد آنان پذیرفته شدند.

به گفته مدیر سابق آموزش و پرورش قروه، دوران مدیریتی وی با اجرای سند تحول بنیادین  هم‌زمان بود که اجرای طرح‌های بسیاری را به همراه داشت.

ناظمی‌جلال، ثابت کردن شیفت مدارس از جمله این طرح‌ها بود که با توجه به کمبود فضاهای آموزشی، سبب ادغام برخی مدارس و حذف برخی مدیران شد.

وی، یکی از ارزنده‌ترین این طرح‌ها را ایجاد و راه‌اندازی مدارس قرآنی و نهضت ملی حفظ قرآن کریم اعلام کرد و افزود: در حال حاضر 17 مدرسه قرآنی در این شهرستان فعال است.

این مسئول سابق آموزش و پرورش، نمود یافتن تاثیر تحریم بر کشورمان در این سال‌ها را موجب کاهش بخشی از اعتبارات بخش آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود: همراهی گسترده مردم و والدین دانش آموزان با آموزش و پرورش این تحریم‌ها و کمبودها را کم‌رنگ کرد.

ناظمی‌جلال، توجه به تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی، توجه به ارزش‌ها و باورهای دینی و حفظ حرمت خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه، امور دوران مدیریتی خود اعلام کرد.

وی، ایجاد وفاق و همدلی در بین کارکنان و دروی جستن از زد و بندهای سیاسی و جناحی را اصل مهم مدیریت خود اعلام کرد و افزود: فعالیت در مجموعه آموزش و پرورش، توفیق ویژه‌ای است که مدیران آن نباید موفقیت خود را در تخریب دیگران بجویند.

گفتنی است، هاشم ناظمی‌جلال به عنوان مدیر حج و زیارت استان کردستان منصوب شده است.
انتهای پیام/79009/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها