امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46339
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آرجی‌وایت‌هد امشب در دیدار با فعالان حوزه گردشگری مازندران در محل هتل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آرجی‌وایت‌هد امشب در دیدار با فعالان حوزه گردشگری مازندران در محل هتل سالاردره ساری، اظهار داشت: صنایع دستی از حوزه‌های مورد توجه در آفریقای جنوبی است.

وی با بیان اینکه در زمینه صنایع دستی سرامیک ایران هم کارهای زیادی می‌توان انجام داد، افزود: این موضوع را در کمیسیون مشترکی که در یک ماه آینده در آفریقای جنوبی برگزار می‌شود، مطرح می‌کنیم و البته علاقه داریم که از سوی اتاق یا وزارت تعاون، بیان شود.

آرجی‌وایت‌هد با اشاره به اینکه آفریقای جنوبی می‌تواند از ظرفیت گردشگری سلامت مازندران استفاده کند، یادآور شد:‌ مبادله گردشگر بین دو کشور، مسئله مهمی است و آموزش هم باید مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: دو کشور باید از انتظارات و تقاضاهای گردشگر یکدیگر، مطلع باشند و بدانند که گردشگر چه می‌خواهد.

مسئول حوزه آفریقای جنوبی در اتاق بازرگانی ایران در این نشست، اظهار داشت: هر دو کشور، ظرفیت‌های زیادی دارند که باید به صورت متقابل مورد توجه قرار گیرد.

علیرضا اسماعیلی تصریح کرد: در تهران نتوانستیم چنین نشستی برگزار کنیم و برگزاری این نشست در مازندران، اتفاق مبارکی است.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم برگزاری این نشست‌ها استمرار یابد، گفت: بهتر است در کمیسیون مشترک گردشگری در آفریقای جنوبی حضور یابیم تا نقشه راه گردشگری با این کشور، تعریف شود.
انتهای پیام/86007/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها