امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46348
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 67
سردار محمدرضا میرزایی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در استان سمنان در تشریح این خبر اظهار داشت: با اعلام سرقت یک دستگاه خودروی تریلر در محور ...

سردار محمدرضا میرزایی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در استان سمنان در تشریح این خبر اظهار داشت: با اعلام سرقت یک دستگاه خودروی تریلر در محور شاهرود ـ آزادشهر به مرکز فوریت‏های پلیسی 110 تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در بررسی‏های اولیه مشخص شد که سارقان در پوشش مامور، تریلر حامل 24 تن روغن خوراکی را متوقف و پس از ضرب و شتم راننده، وی را حوالی شاهرود رها کرده و خودرو را به سرقت برده‏اند.

فرمانده انتظامی استان سمنان ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع، اکیپ ویژه‏ای از ماموران پلیس آگاهی در صحنه سرقت حاضر شدند و به دقت سرنخ‏های موجود را مورد بررسی قرار دادند.

به گفته میرزایی، تحقیقات پلیس ادامه یافت و مشخص شد سارقان، خودرو را پس از سرقت به یکی از شهرهای استان گلستان انتقال داده‏اند که در همین خصوص نیابت قضایی اخذ شد و کارآگاهان به شهر مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: پس از چند روز کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت‏های نامحسوس و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، سرانجام ماموران موفق به شناسایی اعضای این باند و مخفیگاه آنان شدند.

این مسئول انتظامی از انجام چند مرحله عملیات پلیسی برای دستگیری متهمان خبر داد و گفت: هر سه عضو این باند سرقت در مخفیگاه‏های خود دستگیر شدند و به سرقت تریلر و اوراق آن اعتراف کردند.

میرزایی وقوع این قبیل سرقت‏ها در سطح استان سمنان را بی‏سابقه خواند و گفت: قطعات اوراق تریلر در چند مخفیگاه کشف و یک مالخر نیز در این رابطه شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تمجید از سرعت عمل ماموران پلیس در کشف این پرونده، انتخاب روز برای تردد در جاده‏ها از سوی رانندگان خودروهای سنگین را مورد تاکید قرار داد.

میرزایی به عموم شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بی‏درنگ به مرکز فوریت‏های پلیسی 110 اعلام کنند.

فرمانده انتظامی استان سمنان یادآور شد: متهمان همگی غیربومی بوده که پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی تحویل و پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.
انتهای پیام/2249/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها