امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46350
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدجواد محمدی‌زاده رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم حضور ابتکار در این سازمان گفت: فکر می‌کنم معصومه ابتکار ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمدجواد محمدی‌زاده رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم حضور ابتکار در این سازمان گفت: فکر می‌کنم معصومه ابتکار چهره آشنا و قدیمی محیط زیست است و بنده نیز به عنوان فردی که رشته تحصیلی و سابقه کاری‌ام مرتبط با محیط زیست بوده اعتقاد دارم که دوام محیط زیست فقط با تعامل همراه خواهد بود.

وی متذکر شد: در این رابطه تمامی دستگاه‌ها و نهادها از جمله دستگاه‌های قضایی و قوه مقننه در کنار دولت و مردم همچنین رسانه‌ها باید تعاملی فعال داشته باشند.

رئیس سابق سازمان حفاظت از محیط زیست در پاسخ به این سؤال که پس از واگذاری این مسئولیت مشغول چه کاری می‌شوید اظهار داشت: پیش از این نیز کار دانشگاهی داشتم و هم اکنون نیز بنا بر تقاضای خود، بازنشسته شدم.

محمدی‌زاده یادآور شد: هم اکنون وقت آن رسیده که جوان‌ترها فعالیت امور را بر عهده بگیرند و من نیز دعاگوی دولت خواهم بود.

وی در پایان نیز با اعلام اینکه خداوند را شاکرم از اینکه توفیق خدمت در نظام اسلامی را بر من عنایت کرده است ابراز داشت: اگر چه سازمان محیط زیست کمی با تأخیر اما خوشبختانه تعیین تکلیف شد و امروز معصومه ابتکار بدون فوت وقت در اولین دقایق ساعات اداری مسئولیت خود را بر عهده گرفت و حاضر شد.

وی خاطرنشان کرد: ابتکار به عنوان چهره قدیمی و دیرآشنای حوزه محیط زیست به خانه خود برگشت و امید است بتواند با استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور به ویژه ظرفیت‌های اجتماعی مردم در اجرای منویات نظام و محیط زیست موفق باشد.

از حاشیه‌های این مراسم می‌توان به گیر کردن تعدادی از تصویربرداران و خبرنگاران در آسانسور ساختمان سازمان محیط زیست برای حضور در مراسم به مدت 15 دقیقه اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار