امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46358
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، نتایج بدست آمده از نظرسنجی اخیر بنیاد سنجش افکارعمومی روسیه نشان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، نتایج بدست آمده از نظرسنجی اخیر بنیاد سنجش افکارعمومی روسیه نشان می‌دهد که نظر مردم روسیه در مورد دخالت نظامی در مناقشه سوریه تقریبا به دو بخش مساوی تقسیم شده است: در حالی‌که 32 درصد از شهروندان روسی از چنین اقدامی حمایت کرده، 35 درصد مخالف حمله نظامی به سوریه هستند. حدود 20 درصد از مردم نیز نظر خاصی در این رابطه نداشتند.

بر اساس این اطلاعات، حدود 40 درصد شهروندان روسی از مناقشه نظامی در سوریه کاملا با اطلاع بوده، 46 درصد اخباری در این مورد شنیده، ولی موضوع را دنبال نمی‌کنند و 14 درصد هم در زمان انجام نظرسنجی نخستین بار بود که این موضوع را می‌شنیدند.

28 درصد مردم روسیه از دولت سوریه حمایت کرده و تنها 5 درصد آنان از مخالفان در سوریه حمایت کردند، ضمن اینکه 40 درصد شهروندان از هیچ یک از دو طرف مناقشه حمایت نمی‌کنند.

طبق نظر 40 درصد از شهروندان روسی هم کشورشان نباید در مناقشه سوریه دخالت کند تا اجازه ندهد سلاح کشتار جمعی در این کشور استفاده شود. 18 درصد هم معتقدند که روسیه باید از دولت سوریه حمایت کند. 25 درصد هم نظر خاصی در این رابطه نداشتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها