امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46370
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، دومین همایش تئاتر کودک و نوجوان اصفهان امروز آغاز شد و تا 28 شهریورماه در تالار هنر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، دومین همایش تئاتر کودک و نوجوان اصفهان امروز آغاز شد و تا 28 شهریورماه در تالار هنر و هنرسرای خورشید ادامه دارد.

احمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: این همایش با موضوع مدیریت خشم، صله رحم، احترام به قانون، شهر اصفهان، مناسبت‎های ملی و مذهبی و در حوزه موضوعات ورزشی اوقات فراقت، ترویج اخلاق در ورزش موضوعات این همایش است.

وی افزود: از 81 متن رسیده به جشنواره 34 اثر در بخش نمایش صحنه‎ای و نمایش خیابانی انتخاب شد که داوری و در بازبینی نهایی این آثار 18 اثر انتخاب شد.

رئیس انجمن تئاتر کودک و نوجوان اصفهان ادامه داد: هرکدام از تئاترهای پذیرفته شده به 10 اجرا در هنرسرای خورشید و تالار هنر در قالب جشنواره تئاتر غیر رقابتی می‎پردازند و در نهایت سه اجرا به عنوان اجرای نهایی به منظور داوری آثار از 19 تا 28 شهریور برگزار می‎شود.

این مسئول در اعلام برنامه‎های همایش تئاتر گفت: «در را باز کنید» به کارگردانی وجیه کریمی، «قلمبه» اثر فاطمه محمودی، و اون طرف دریاها کجاست در روز 20 شهریورماه در هنرسرای خورشید و تالار هنر اجرا می‎شود.

رضایی ادامه داد: «یه شهر پر قصه» اثر محسن کریمی و تئاتر «به دوربین نیست» اثر مرتضی ریحانی، در 21 شهریورماه به ترتیب در هنرسرای خورشید و تالار هنر اجرا می‎شود.

وی عنوان کرد: اجرای «ما می‌خواهیم باعث افتخار جامعه سوسک‌ها شویم» به کارگردانی هاجر پورسینا، «مهمان کوچولوی شهر من» به کارگردانی بهمن گرامی،«طمع گرگی» به کارگردانی جلال مشتاقیان و «خم بازی» اثر امید اجاقی برنامه‎های روز 23 شهریورماه است.

رئیس انجمن تئاتر کودک و نوجوان اصفهان اضافه کرد: «رویای پدر بزرگ» به کارگردانی مرتضی ریحانی، «ما می‌خواهیم باعث افتخار جامعه سوسک‌ها شویم» به کارگردانی هاجر پورسینا، «یک آسمون آبی» به کارگردانی جلیل‌زاده و «عقب افتاده از اردو» اثر هادی بهارلو برنامه‎های روز 24 شهریورماه است.

این مسئول گفت: «تولدی از جنس مرگ» به کارگردانی میعاد سلیمانی زاد،«یک آسمون آبی» به کارگردانی جلیل‌زاده، «رویای پدر بزرگ» به کارگردانی مرتضی ریحانی و «شاخ به سر» به کارگردانی احمد نخودیان برنامه‎های روز 25 شهریورماه است.

رضایی افزود: «خم بازی» اثر امید اجاقی، «کنترل خشم» به کارگردانی صالح نظریان، «قلمبه» اثر فاطمه محمودی،«تولدی از جنس مرگ» به کارگردانی میعاد سلیمانی زاد،«عقب افتاده از اردو» اثر هادی بهارلو و «مهمان کوچولوی شهر من» به کارگردانی بهمن گرامی، برنامه‎های روز 26 شهریورماه است.

وی متذکر شد: «طمع گرگی» به کارگردانی جلال مشتاقیان،«گرگ و میش» اثر امید اجاقی،«کنترل خشم» به کارگردانی صالح نظریان و «شاخ به سر» به کارگردانی احمد نخودیان برنامه‎های روز 27 شهریورماه است.

رئیس انجمن تئاتر کودک و نوجوان اصفهان خاطرنشان کرد: «گنجشک و عروس» به کارگردانی محمد رضا وزیری فر و «به دوربین نیست» اثر مرتضی ریحانی برنامه‎های روز 28 شهریورماه است.

این مسئول در پایان اذعان داشت: اختتامیه دومین همایش تئاتر کودک و نوجوان 29 شهریورماه ساعت 18 در هنرسرای خورشید برگزار می‎شود.
انتهای پیام/63019/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها