امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46378
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، نمایش «پوتین‌های عمو بابا» کاری از هرام کرمی شب گذشته (19 شهریور ماه) برای آخرین به روی صحنه رفت و در پایان پس از ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، نمایش «پوتین‌های عمو بابا» کاری از هرام کرمی شب گذشته (19 شهریور ماه) برای آخرین به روی صحنه رفت و در پایان پس از رونمایی کتاب نمایشنامه «پوتین‌های عمو بابا» توسط محمد چرمشیر در پایان اجرا به تاریخ پیوست.
شهرام کرمی بعد از پایان اجرای آخر این اثر نمایشی خطاب به تماشاگران گفت: خوشحالم که شب آخر اجرای نمایش با چاپ نمایشنامه آن توسط انتشارات افراز و حضور هنرمند و نویسنده بزرگی چون محمد چرم شیر همراه شد.
وی افزود: نمایش پوتین های عمو بابا حاصل تلاش چند ماهه یک گروه اجرایی منسجم و صمیمی بود که حالا بعد از 30 شب اجرای عمومی در کنار شما تماشاگران فهیم تئاتر به رویا تبدیل شد و حالا در آخرین شب اجرای خود به خاطره ها می پیوندد. نمایشی که برای اجرای آن سختی های زیادی کشیدیم اما خوشبختانه مهربانی و حضور پرانرژی تماشاگران این خستگی را از تن گروه فراری داد.
«پوتین‌های عمو بابا» در اجرای پایانی خود میزبان حسن ملکی، پرستو گلستانی، مانا استاد محمد، امین زندگانی، فارس باقری، مجید رحمتی، رکسانا مهر افزون، محمد چرمشیر، خوراکیان(رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)، سمانه زندی‌نژاد و ... بود.
«پوتین‌های عمو بابا» روایت زندگی خانواده ای که با سفر یکی از بچه هایش در زندگی آنها تغییر بزرگی ایجاد می‌شود، در واقع این نمایش نگاهی نو به روایت مادران جنگ دارد.
در این نمایش رویا افشار، یعقوب صباحی، سیروس همتی، پریسا مقتدی، پرهام دلدار به عنوان بازیگر حضور دارند. همچنین رضا مهدی‌زاده طراح صحنه، سیاوش لطفی آهنگساز، محمد قدس مدیر تولید و طراح نور رضا خضرایی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها