امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46414
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 53
صدیقه حجازی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به مناسبت میلاد حضرت معصومه(ع) روز دختر و آغاز هفته کرامت با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان جشنواره ...

صدیقه حجازی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به مناسبت میلاد حضرت معصومه(ع) روز دختر و آغاز هفته کرامت با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان جشنواره «هنرایرانی، دختر ایرانی» در کشور سوئد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هیأت‌هایی از ایران برای برگزاری این برنامه به کشور سوئد سفر کردند در این برنامه نشست‌ها و سمینارهای علمی و بخش نمایشگاهی وجود دارد.

حجازی افزود: در بخش نمایشگاهی دونفر از طراحان لباس‌های اسلامی حضور دارند و لباس‌هایی را با طراحی ایرانی و اسلامی در چند شهر مهم سوئد به نمایش می‌گذارند.

وی اظهار داشت: همچنین در بخش صنایع دستی نیز چند نفر از بانوان هنرمند، صنایع دستی اقشار مختلف را برای معرفی هنر اصیل ایرانی به نمایش می‌گذارند.

حجازی خاطر نشان کرد: این برنامه با هدف معرفی هنرهای اصیل ایرانی به مردم کشور سوئد در شهرهای استکهلم، یوتبوری، یونشوپینگ، لوند و اوپسالا برگزار می‌شود.

مدیرکل امور بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ادامه داد: این جشنواره به مدت یک هفته و تا 27 شهریور ادامه دارد و پس از پایان جشنواره گزارش آن ارائه می‌شود.
انتهای پیام/ 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها