امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46426
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 100
«واثق البطاط» رهبر ارتش المختار عراق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد افزود: ما با  حمله به تاسیسات نفتی ...

«واثق البطاط» رهبر ارتش المختار عراق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد افزود: ما با  حمله به تاسیسات نفتی و بنادر عربستان که بخشی از تکیه گاه اقتصاد غرب به شمار می آید، شاهرگ اقتصادی آن در سعودی را قطع می‌کنیم.

وی افزود: حمله آمریکا به سوریه، نقطه آغازی برای پایان عربستان خواهد بود زیرا خاندان حاکم سعودی حمله به سوریه را تشویق و طراحی کردند از همین رو چه حمله آمریکا به سوریه منجر به سرنگونی نظام حاکم آن بشود یا خیر، امکانات ما برای در هم پیچیدن حکومت خاندان سعودی فراهم است.

البطاط همچنین با اشاره به دنباله روی عربستان از آمریکا و اسرائیل و حمایت آن از تروریست ها در هر نقطه از جهان، تصریح کرد:حماقت های دولت عربستان بیش از پیش در حمله به مسلمانان و عربها و توطئه علیه آنان نمود پیدا کرده است تا جایی که خاندان سعودی با دخالت در مسائل داخلی برخی کشورها در صدد بی ثباتی و ایجاد نامنی در این کشورها است اما باید بداند که این اقدامات برای آن بهای گزافی خواهد داشت.

وی با تشبیه عربستان به خانه‌ای شیشه ای که صاحبان آن با سنگ به همسایگان خود حمله می کنند، تهدید کرد که عربستان از عملیات ارتش المختار در امان نیست.

رهبر ارتش المختار تهدید کرد که تاسیسات نفتی، بنادر از جمله «ابقیق»،«رأس تنوره» و «الجعیمه» را که شاهرگ اقتصاد عربستان و نیز غرب است، هدف قرار خواهند داد و همچنین لوله های انتقال نفت و گاز و نیز شبکه های برق و برج های مخابراتی در صحرای عربستان از دیگر اهداف مبارزان ارتش المختار خواهند بود.

این در حالی است که البطاط چندی پیش از تشکیل و تجهیز یک گروه شهادت طلبانه متشکل از 23 مبارز آموزش دیده خبر داده و اعلام کرد که در صورت حمله آمریکا و متحدانش به سوریه، این افراد آماده اند منافع آمریکا در عراق و آب های خلیج فارس را هدف قرار دهند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها