امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46433
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 47
حجت‌الاسلام محمدرضا جباری در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر اظهار داشت: محتوای مباحث ...

حجت‌الاسلام محمدرضا جباری در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن بیان این خبر اظهار داشت: محتوای مباحث این کتاب درباره حضرت زهرا (س) براساس منابع شیعه و سنی انتخاب شده است، با توجه به اینکه بهترین نمونه برای مردم در جامعه الگوی سبک زندگی ائمه (ع) است بنابراین تلاش دارم در این حوزه‌ها فعالیت کنم.

این کارشناس تاریخ اسلام و سیره مصعومین درباره محورهای اصلی کتاب گفت: سلوک فردی، خانوادگی، اجتماعی، عبادی، علمی و فرهنگی حضرت زهرا (س) در قالب یک سبک زندگی کامل و جامع در این اثر ارایه شده است.

عضو اتاق فکر تاریخ اسلام و کارشناس مباحث تاریخی با اشاره به اینکه کتاب حاضر در یک جلد توسط نشر معارف منتشر خواهد شد، گفت: مخاطب اصلی کتاب فراتر از سطح عموم هستند اما عموم هم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. بنابراین کتاب برای محققان و پژوهشگران نیز مناسب خواهد بود.

حجت‌الاسلام جباری که در زمینه سیره اخلاقی معصومین کار می‌کند، گفت: پیش‌تر نیز اثری درباره سیره اخلاقی پیامبر(ص) منتشر کردم و اکنون نیز کتاب دیگری در ادامه آن در دست نگارش دارم. بنا داریم که این پروژه درباره معصومین ادامه پیدا کند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها