امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46445
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 84
محمد نوروزی عکاس قدیمی روزنامه کیهان و فرهنگستان هنر این روزها در بستر بیماری است. نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره بیماری ...

محمد نوروزی عکاس قدیمی روزنامه کیهان و فرهنگستان هنر این روزها در بستر بیماری است.

نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره بیماری خود توضیح داد: از ماه رمضان گذشته دردی را در ناحیه گردن احساس می‌کردم که تصورم بر این بود شاید آرتروز باشد با مراجعه به پزشک و انجام «ام. آر.آی» مشخص شد که کیست در ناحیه سمت راست مخچه من حدود 6 ماه است که رشد کرده است و بنا به تشخیص پزشک باید این کیست با عمل جراحی خارج شود.

این عکاس پیشکسوت از انجام عمل جراحی خود در روز شنبه 23 شهریورماه در بیمارستان بقیةالله (عج) خبر داد و گفت: روز جمعه 22 شهریورماه در بیمارستان بستری خواهم شد تا برای عمل روز شنبه آماده شوم.
 
 عکاس قدیمی روزنامه کیهان درباره وضعیت بیمه و تأمین هزینه این عمل جراحی توضیح داد: متاسفانه بیمه تأمین اجتماعی و بیمه مکمل من که بیمه دی است با این بیمارستان لغو قرارداد کرده‌اند،

بنابراین شرایط تأمین هزینه جراحی من به صورت آزاد جلو می‌رود تا جایی که در توانمان باشد.

نوروزی هزینه این عمل جراحی را حدود 30 میلیون تومان عنوان کرد و درباره حمایت‌های مالی بخش دولتی گفت: هنوز هیچ کمکی از نهادهای دولتی دریافت نکرده‌ام.

او آرزو کرد که بار دیگر سلامتی‌اش را به دست آورد و به جامعه عکاسان خبری بازگردد.
 
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نوروزی متولد 1344 است که از سال 1358 عکاسی را شروع کرد و یک ­سال بعد به ­سمت عکاسی مطبوعاتی کشیده­ شد. از سال 1360 با سازمان تبلیغات اسلامی همکاری کرد و سال 62 به استخدام روزنامه کیهان درآمد. در نمایشگاه­ های گروهی و مسابقات مختلفی حضور داشته و دیپلم افتخار و جایزه ویژه یونسکو را نیز در ژاپن به­ دست آورده است. او بعد از عملیات رمضان در شلمچه مجروح شد و در سن 28 سالگی به عنوان جوانترین عکاس از روزنامه کیهان بازنشسته شد. او در حال حاضر عکاس فرهنگستان هنر است.

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برای این عکاس پیشکسوت آرزوی سلامتی و بهبودی دارد.
انتهای پیام/
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها