امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46466
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 92
حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تشکیل کمپین‌های مردمی در سراسر جهان برای بازپس‌گیری جایزه صلح نوبل از اوباما، گفت: این اقدام ملت‌های جهان نشان از انزوای حاکمان کاخ سفید است.

وی با بیان اینکه ارائه جایزه صلح نوبل به رئیس‌جمهور آمریکا با فلسفه وجودی این جایزه مغایرت دارد، تاکید کرد: اوباما و حاکمان کاخ سفید، جنگ طلب هستند و نه حامی صلح. هرکجا جنگی در کار است پای آمریکایی‌ها در میان است حالا چطور می‌توان به جنگ‌طلبان جایزه صلح ارائه کرد؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه ایران از کمپین‌هایی که برای بازپس گیری جایزه صلح نوبل از اوباما تشکیل شده حمایت می‌کند، خاطر نشان کرد: سینماگران، فرهنگیان و دانشجویان ایرانی نیز به عنوان کسانی که کشورشان قربانی سلاح‌های کشتار جمعی بوده از تشکیل چنین کمپین‌های حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه اوباما یک شرور بین‌المللی و جنایتکار جنگی است، گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس از هر کمپنی که برای بازپس گیری جایزه صلح نوبل از اوباما در ایران تشکیل شود، حمایت خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار