امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46479
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 79
کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی در زمان معین پرداخت می‌شود، اظهار داشت:‌از ابتدای ...

کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی در زمان معین پرداخت می‌شود، اظهار داشت:‌از ابتدای سال جاری تا به امروز مستمری مددجویان هر ماه به حساب آنها واریز شده است و در این بخش مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: همراه با پرداخت مستمری مددجویان و تحت پوشش بهزیستی، رقم مابه‌التفاوت افزایش مستمری نیز به حساب آنها واریز شده است که در این بخش باید از تعامل دولت با سازمان‌های حمایتی تقدیر کرد.

فانوسی بیان داشت: در صورت تامین اعتبار و موافقت دولت در آستانه سال جدید بن‌های غیر نقدی در اختیار خانواده‌ها قرار خواهد گرفت تا آنها بتوانند اقلام موردنیاز خود را خریداری کنند.

معاون توسعه و منابع سازمان بهزیستی کشور افزود : خوشبختانه با راه‌اندازی صندوق بیمه تکمیلی در سازمان بهزیستی اقدامات خوبی برای حمایت از مددجویان صورت گرفته است به طوری که تا به امروز 9 میلیارد تومان به حساب ادارات بهزیستی در سراسر کشور جهت پرداخت هزینه‌های درمانی واریز شده است که بزودی حدود 8 میلیارد تومان دیگر به حساب استان‌ها واریز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها