امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4648
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۹
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی به بررسی گزارش‌های تهیه شده برای قرائت از تریبون مجلس و رسیدگی به شکایات واصله به کمیته‌های این کمیسیون می‌پردازند.
 
کارگروه فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 نیز عصر روز یکشنبه برای رسیدگی به شکایات واصله تشکیل جلسه می‌دهد و ظهر روز سه‌شنبه هم جلسه کارگروه برای بررسی شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور شکات و مسئولان بنیاد تشکیل می‌شود.
 
کارگروه‌های اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقای سلامت اداری، قضایی و سیاسی و نظامی کمیسیون مذکور هم هفته آینده برای بررسی شکایات واصله و پرونده‌های مطروحه تشکیل جلسه می‌دهند.
 
کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس نیز صبح روز سه‌شنبه به منظور بررسی گزارش رئیس مرکز حراست مجلس و نیز رسیدگی به طرح اعاده شده اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی از شورای نگهبان تشکیل جلسه می‌دهد.
 
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی نیز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه طی جلساتی گزارش بهبود فضای کسب و کار و همچنین طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها