امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46498
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جهاد اسلامی اقدام دستگاه‌های امنیتی وابسته به تشکیلات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جهاد اسلامی اقدام دستگاه‌های امنیتی وابسته به تشکیلات خودگردان برای تعقیب و بازداشت عناصر مقاومت در کرانه باختری را محکوم کرد.

جهاد اسلامی در بیانیه خود تاکید کرد: دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان حملات وحشیانه اشغالگران علیه فلسطینیان در کرانه باختری را از طریق هدف قرار دادن مبارزان و مجاهدان، تکمیل می‌کنند.

در این بیانیه آمده است: دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان طرح حذف مقاومت در کرانه باختری را تکمیل می‌کند و ما بارها تاکید کردیم که با هماهنگی امنیتی با اشغالگران که از لحاظ دینی، ملی و اخلاقی مردود است، مخالف هستیم.

جهاد اسلامی تداوم بازداشت دو تن از اعضای این جنبش به نام‌های «ساجی عطایا» و «علاء ابوعادی» را محکوم کرده و آزادی فوری آنها را خواستار شد.

این جنبش، دستگاه امنیتی رام‌الله را مسئول کامل جان عطایا و ابوعادی دانست و تاکید کرد که هرگز اجازه نمی‌دهد آسیبی به آنها برسد.

جهاد اسلامی همچنین نهادهای مربوطه، سازمان‌ها و شخصیت‌های ملی را به تلاش جدی برای پیگیری قضیه این اسرا و آزادی آنها فراخواند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار