امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4651
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۹
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی پارلمان هفته آینده در جلساتی بررسی طرح اعاده شده تأمین ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون اقتصادی پارلمان هفته آینده در جلساتی بررسی طرح اعاده شده تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر از شورای نگهبان و نیز ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن را در دستور کار دارند.
 
مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز هفته آینده با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به پرسش‌های امیر خجسته نماینده همدان، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، گروسی نماینده شهریار، علی ایرانپور نماینده مبارکه و نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات پاسخ می‌دهد.
 
سید شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز هفته آینده برای پاسخگویی به پرسش سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، شکری و کوچکی‌نژاد نمایندگان تالش و رشت، کریمی و قدوسی نماینده مشهد، فتح‌الله حسینی و امید کریمیان نمایندگان قصر شیرین و مریوان، ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان، علی ایرانپور نماینده مبارکه و مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور می‌یابد.
 
تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان درباره نحوه تهیه، توزیع و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و نظارت بر آن هفته بعد در این کمیسیون مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و همچنین بررسی لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی در کمیسیون اقتصادی ادامه می‌یابد.
 
کارگروه تحقیق و تفحص ستاد حمل و نقل سوخت نیز یکشنبه هفته بعد در نشستی با مسئولان ستاد مذکور، گزارش آنان را بررسی می‌کند.
 
کارگروه پولی و مالی کمیسیون اقتصادی نیز دوشنبه هفته آینده برای ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن تشکیل جلسه می‌دهد.
 
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها