امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46530
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 48
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عدم موفقیت آمریکا برای جلب نظر متحدان خود برای حمله به سوریه گفت: آمریکاییها برای جنگ با سوریه نتوانستند در عرصه داخلی و بین‌المللی وفاق و هماهنگی لازم را ایجاد کنند و پیشنهاد روسیه در خصوص سلاحهای شیمیایی سوریه را فرصت مغتنمی برای عقب نشینی خود می‌دانند.

وی افزود: آمریکاییها متوجه شده‌اند که اگر اشتباهی از آنان سر بزند، گروگان آنها در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی زیر آتش مرگبار مقاومت و سوریه از بین خواهد رفت.

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: عدم وفاق برای حمله به سوریه در عرصه داخلی آمریکا و همچنین عرصه بین‌المللی نشانه‌هایی از شکست سیاست یک‌جانبه‌گرایی در جهان است و اتحاد استراتژیک ایران، چین، روسیه در ممانعت آمریکا برای حمله به سوریه نویددهنده پایان جهان تک‌قطبی و حرکت به سمت چند قطبی شدن است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها