امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46538
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، کرم‌رضا پیریایی در این نشست ضمن تشکر از تمامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، کرم‌رضا پیریایی در این نشست ضمن تشکر از تمامی نهادهای مرتبط اظهار داشت: از دقایق ابتدایی حادثه، بنده و تمام مسئولین مرتبط در محل حادثه حضور داشتیم.

استاندار قم در تشریح جزییات اقدامات امدادی استان گفت: کار ما از بعد از حادثه آغاز شد و پس از اطفای حریق ناشی از انفجار، مصدومین را به بیمارستان و اجساد را به بهشت معصومه قم انتقال دادیم و در مرحله بعد اقدام به بازگشایی اتوبان تهران - قم کردیم.

وی با بیان اینکه فوریت‌های پزشکی مورد نیاز در این حادثه و مدیریت بحران آن تا این مرحله به خوبی انجام گرفته است، افزود: پس از آن جلسه اضطراری مدیریت بحران استان  قم برای پیگیری هر چه بهتر وضعیت حادثه‌دیدگان در ساعت 5 و 30 دقیقه در محل استانداری برگزار شد و نمایندگان ویژه‌ای از سوی اینجانب برای این امر تعیین شدند که اقدامات این کمیته خوشبختانه موجب رضایت کامل حادثه‌دیدگان و خانواده‌های ایشان را به دنبال داشته است.

پیریایی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقای ضریب ایمنی محورهای مواصلاتی استان، قم را شهری فراملی عنوان کرد و افزود: ساخت، توسعه و ارتقای شاخص‌های ایمنی جاده‌های استان قم نیازمند اعتبارات ویژه ملی است.

در این جلسه فرماندار قم در گزارشی از کارهای انجام شده، وضعیت همه مصدومین این حادثه را مطلوب ارزیابی کرد.

زارعی کوشا با اشاره به اینکه از سوی کمیته ویژه، نظارت لحظه به لحظه بر تمامی روند کار صورت گرفته است گفت: تشخیص هویت 7 نفر از فوت‌شدگان به صورت کامل انجام شده و تحویل خانواده‌هایشان شده است و پنج نفر دیگر نیز مراحل نهایی تشخیص هویت را سپری می‌کنند.

هیئت اعزامی مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن تسلیت این حادثه دلخراش و ابراز همدردی با بازماندگان، با تقدیر و تشکر از اقدامات شبانه‌روزی استاندار و کمیته مدیریت بحران بر لزوم بررسی علل دقیق این حادثه تاکید کردند.

انتهای پیام/2258/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها