امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46556
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 35
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با بیان اینکه شکایت از مهدهای کودک توسط خانواده‌ها در دو سال اخیر کاهش پیدا کرده است اظهار داشت: ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با بیان اینکه شکایت از مهدهای کودک توسط خانواده‌ها در دو سال اخیر کاهش پیدا کرده است اظهار داشت: سازمان بهزیستی کشور با برنامه‌ریزی صحیح و همچنین تدوین برنامه‌های آموزشی سعی دارد شرایط مطلوب‌تری را برای کودکان در مهدهای کودک فراهم کند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره پیامک 30008530 شکایات خود را از مهدهای کودک به بازرسی سازمان بهزیستی انتقال دهند و این در حالی است که در کوتاهترین زمان ممکن به شکایت خانواده‌ها رسیدگی می‌شود.

هاشمی اضافه کرد: شهریه مهدهای کودک در سال جدید از ابتدای مهرماه در سطح کشور اجرا خواهد شد و مهدها موظفند براساس ابلاغیه‌های ارسال شده اقدام به دریافت شهریه‌ها کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تأکید کرد: هیچ مهد کودکی  حق ندارد شهریه بیشتری را از خانواده‌ها دریافت کند و در صورت مشاهده و یا شکایت از مهد کودک برخورد جدی با صاحبان مهدهای کودک می‌شود.

هاشمی افزود: امسال برای نخستین بار و به جهت تمرکز‌زایی برخی از اختیارات سازمان بهزیستی کشور در حوزه بازرسی به ادارات بهزیستی سراسر کشور تفیذ شده است و مدیران بهزیستی می‌توانند با مهدهای متخلف برخورد کنند و آن‌ها را 3 الی 6 ماه تعطیل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها