امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4656
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۹
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن و طرح حمایت از صنایع پیش‌رو در فناوری را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.
 
برسی ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از سال 1384 تا کنون و نیز رسیدگی به ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران، در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار دارد.
 
مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز عصر روز سه‌شنبه هفته آینده با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به پرسش‌های قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر و چالوس، سه مورد سؤال علی ایرانپور نماینده مبارکه، عباس رجایی نماینده اراک، حسین طلا نماینده تهران، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت، امیر خجسته نماینده همدان، جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه،‌ رضا صابری نماینده آزادشهر و رامیان، جلیل جعفری نماینده خلخال، سید حسین دهدشتی نماینده آبادان، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان و مهناز بهمنی نماینده سراب، پاسخ می‌دهد.
 
کارگروه‌های تخصصی هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد صنایع خودروسازی و شرکت‌های خودروساز یکشنبه هفته آینده تشکیل می‌شود.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها