امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46562
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع محلی سوری اعلام کرد که دو گروه موسوم به «نوادگان رسول» و «پیروان حق» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک منبع محلی سوری اعلام کرد که دو گروه موسوم به «نوادگان رسول» و «پیروان حق» اعلام کردند که در صدد توافق ضمنی با گروه «جبهه النصره» در حلب هستند.

این گروه‌ها اعلام کردند، هدف آنها از این توافق ضمنی اقدام علیه «ارتش آزاد سوریه» و مقابله با گروه‌های وابسته به این ارتش است. این درحالی است که دو گروه «نوادگان رسول» و «پیروان حق» پیشتر جزو گروه‌های وابسته به ارتش آزاد به شمار می‌آمدند که با آن اختلاف پیدا کرده و از آن جدا شدند.

این منبع محلی در ادامه افزود:‌ اختلاف گروه‌های مسلح وابسته به ارتش آزاد و گروه‌های وابسته به القاعده در سوریه هر روز درحال تشدید و افزایش است، به گونه‌ای که چندی پیش یکی از گروه‌های وابسته «امارت اسلامی عراق و شام» از گروه‌های وابسته به سازمان القاعده در سوریه اقدام به ربودن 12 نفر از عناصر وابسته به ارتش آزاد سوریه کرد.

این منبع در ادامه توضیح داد: عناصر القاعده پس از ربودن عناصر ارتش آزاد اقدام به زندانی کردن و شکنجه آنها کردند و سرنوشت آنها تاکنون نامعلوم است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها