امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46563
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، هند در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در سطح وزیر خارجه شرکت می‌کند و در همین راستا «شری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، هند در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در سطح وزیر خارجه شرکت می‌کند و در همین راستا «شری سلمان خورشید» عازم قرقیزستان شده‌ است.

این مقام وزارت امور خارجه هند به‌منظور شرکت در این اجلاس و با برنامه بازدید رسمی از 2 کشور به قرقیزستان و ازبکستان سفر خواهد کرد.

وزیر امور خارجه هند در حاشیه اجلاس شانگهای که روز 22 شهریور (13 سپتامبر) برگزار می‌شود با رئیس جمهور قرقیزستان و برخی از مقامات عالی‌رتبه دیگر این کشور دیدار و مسائل توسعه روابط دوجانبه را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری «گازیتا.اوز» این دیپلمات هندی در مرحله دیگری از بازدید خود از کشورهای منطقه آسیای مرکزی روز شنبه (23 شهریور) به ازبکستان سفر می‌کند.

این منبع دیدار و مذاکرات با «عبدالعزیز کامل‌اف» وزیر امور خارجه ازبکستان و تعدادی از مقامات دیگر این کشور را از بخش‌هایی دیگر برنامه این بازدید ذکر کرده‌ است.

بنا به گفته این منبع وزیر خارجه هند همچنین قرار است در چارچوب این سفر در یک کنفرانس منطقه‌ای در تاشکند که به فعالیت‌های سرمایه‌گذاری کشورش در آسیای مرکزی اختصاص داده شده شرکت و سخنرانی کند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها