امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46575
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در حالی که دومین جشنواره «فیلم اولی‌ها» با استقبال 417 اثر کوتاه و با نمایش 68 اثر در بخش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در حالی که دومین جشنواره «فیلم اولی‌ها» با استقبال 417 اثر کوتاه و با نمایش 68 اثر در بخش مسابقه و 27 اثر در بخش های جنبی داخلی و خارجی و چهار جلسه نقد و بررسی آثار بخش مسابقه با حضور اساتید دفاتر در سراسر کشور و دو روز نمایش در سینما فلسطین تهران میزبان فیلمسازان فیلم کوتاه بود، شب گذشته دومین جشنواره «فیلم اولی‌ها» به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش، هاشم میرزاخانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره «فیلم اولی‌ها» گفت: انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان متولی اصلی آموزش و تولید فیلم کوتاه است و به منظور ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل و ورود به سینمای ملی،با نگاه به پرورش هنرمندانی متعهد، خلاق و توانمند که موجب دستیابی به آثار فاخر فیلم کوتاه می‌شود و معرفی و ارزیابی بهترین تولیدات هنرجویان فارغ التحصیل از دومین دوره آموزشی بلند مدت فیلمسازی که با متد جدید و براساس روش استاندار بین‌المللی ایزو 10015 تهیه شده و علاقه مندان با گذراندن 16 واحد درسی آموزش‌های لازم را می‌بینند - ورودی های آبان ماه 1390 -  از دفاتر انجمن سینمای جوانان سراسر کشور اقدام به برگزاری جشنواره فیلم اولی‌های انجمن سینمای جوانان ایران کرد.

میرزاخانی با تشکر از استقبال پرشور فیلمسازان فیلم اولی از این جشنواره در تهران و سراسر کشور در خصوص نحوه برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره گفت: در مراسم افتتاحیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که عصر 22 مهر ماه در تهران – پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد، برگزیدگان این جشنواره معرفی شده و لوح تقدیر و جایزه خود را دریافت می‌کنند.

دبیر جشنواره «فیلم‌اولی‌ها» افزود: این برگزیدگان دو شب میهمان جشنواره خواهند بود و ضمن نمایش آثارشان در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در دو کارگاه آموزشی جشنواره در روزهای اول و دوم شرکت خواهند کرد.

دومین جشنواره «فیلم اولی‌های» انجمن سینمای جوانان ایران از 16 الی 19 شهریور ماه در تهران و سراسر کشور به طور همزمان به دبیری هاشم میرزاخانی برگزار شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها