امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 46577
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین علیزاده با گروه هم آوایان در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه خواهد ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین علیزاده با گروه هم آوایان در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت؛ پنج شنبه و جمعه یازدهم و دوازدهم مهرماه هر شب در دو سانس پیاپی و در ساعت 18:30 و 21:30 اجرا خواهد شد. قیمت بلیط های این اجرا از سی تا نود هزارتومان است.

پس از این اجرا بیست و نهم مهرماه بیژن کامکار در هم نوازی دف و نی در تالار وحدت در یک تک سانس و در ساعت 21 به روی صحنه خواهد رفت. قیمت بلیط‌ های این اجرا از 30 تا 60 هزار تومان خواهد بود.

اما در راستای اجراهای گروه‌های موسیقی مقامی محسن شریفیان با گروه لیان بوشهر، چهارم و پنجم مهرماه در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت بلیط این اجرا از 15 تا 50 هزار تومان خواهد بود.

علیرضا قربانی نیز حریق خزان را به روی صحنه خواهد برد. در این اجرا که در تالار وحدت برگزار می‌شود؛ قربانی در تک سانس و در ساعت 15:30 روزهای چهارشنبه سوم، پنج شنبه چهارم و جمعه پنجم مهرماه با گروهش اجرا خواهد داشت. قیمت بلیط‌های این اجرا از 30 تا 80 هزار تومان خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها